Jak używać Renowatora Saphir

Droga do złota: Saphir Renovateur Medaille d’Or

W świecie pielęgnacji obuwia (podobnie jak w świecie sportu) nikt nie pamięta, kto zajmuje drugą pozycję. Liczy się tylko złoto - Medaille d'Or! Flagowym produktem, który podbił serca fachowców na całym świecie jest Saphir Renovateur - krem nazywany "płynnym złotem", który stanowi czyszczącą i głęboko regenerującą odżywkę dla skór licowych. Prawdopodobnie najpopularniejszy produkt z całej linii Saphir.

Krem stworzony na bazie oleju z norek - czyści, głęboko odżywia i regeneruje strukturę skór licowych. Produkt bazowy do pielęgnacji obuwia pozostałym środkami z linii.

Małe zamieszanie wśród użytkowników wprowadza wszechstronność tego kremu ... powtarzają się pytania:
-do czyszczenia?
-do odżywienia?
-do regeneracji?

 

 

Saphir Renovateur Cream jest zarówno cleanerem do czyszczenia, odżywką do natłuszczenia i odżywienia skóry, oraz renowatorem do jej regeneracji. Kiedy używamy tego produktu jako bazy przed zastosowaniem Saphir Pommadier Cream i Saphir Pate de Luxe, pomaga on usunąć stare warstwy wosków oraz impregnatów, regenerując i przygotowując jednocześnie skórę do przyjęcia kolejnych substancji odżywczych i wosków ochronnych. Skóra po zastosowaniu Saphir Renovateur jest zdrowa, miękka, elastyczna i zabezpieczona przed przesuszaniem.

 

Saphir Renovateur ma kluczowe znaczenie dla pracujących miejsc cholewki - zgięcia. Dostarczając w newralgiczne miejsca (zagięcia, rysy, uszkodzenia) wysokiej jakości składników odżywczych, uzyskujemy efekt miękkiej matowej patyny unikając koncentracji pigmentów, co daje bardzo odświeżające wrażenie i doskonałe efekty przy aplikacji kremów i wosków. Jest to nieoceniony walor w długoterminowej pielęgnacji obuwia, które staje się mniej podatne na nienaturalne deformacje oraz uszkodzenia w miejscach pracujących cholewki.

Saphir Renovateur warto zastosować również w procesie gruntownego czyszczenia. Po użyciu silnych środków czyszczących typu Saphir Renomat, Mydło Avel ... skóra jest sucha i wymaga głębokiego odżywienia. Saphir Renovateur Cream, dzięki wysokim właściwościom odżywczym i regenerującym będzie w tym przypadku optymalny. Nie ma lepszego produktu, który byłby w stanie zregenerować skórę tak kompletnie i tak głęboko jak "płynne złoto".

 

Uwaga!
Saphir Renovateur Cream to doskonały produkt znajdujący zastosowanie nie tylko przy pielęgnacji obuwia. Świetnie nadaje się do pielęgnacji i regeneracji skórzanych akcesoriów, galanterii, odzieży ... Na co dzień korzystają z niego największe światowe marki, rekomendując Saphir Renovateur swoim klientom. Zadbaj o to, by "płynne złoto" znalazło się w Twoim domu.